• Dominoni’nin ayçiçeği başlıklarının yalın, sağlam ve hafif YAPISI, zaman içinde bozulmayan ve minimum bakım gerektiren mükemmel bir çalışmayı garantilemektedir.

  TOPLAMA GRUPLARI sağlam gövdeye kolayca takılır, sızdırmaz kutularla ve tek bir toplama zinciriyle donatılmıştır, bu şekilde bakım maliyetleri yarıya inmektedir.

  Ayçiçeğinin KESİMİ 4 adet döner bıçak tarafından yapılmaktadır. Bıçaklar kolayca değiştirilebilir ve son derece hızlıdır.

  Bağlantı kiti sayesinde DEĞİŞTİRİLEBİLİR BAĞLANTILAR: ayçiçeği başlıkları farklı tipte makinelere rahatlıkla takılabilir.

  Uzun ve taşıma sırasında ters çevrilebilen TASNİF UÇLARI, kanatlı ürünlerin toplanmasını kolaylaştırır.

  Geniş çaplı ve değişken hızlı TAŞIYICI SALYANGOZ, derin spirallerle ve kademeli ve sürekli besleme sağlayan ayarlanabilir paletlerle donatılmıştır.

  Arkaya doğru eğimli, içbükey ÇANAK GÖVDELER, düşen ürünleri taşıyıcı salyangoza doğru yönlendirerek ürün kaybını minimuma indirir. Sap parçalama makinesi.

  Güçlü yayları parçalayıcı çubuğu destekleyerek, arazinin yüzeyine ve engebelerine uyumlu bir şekilde hareket etmesini sağlar. Kesim açısı, bir kaldıraç sistemi sayesinde kesim yüksekliğinden bağımsız olarak sürekli aynı tutulur.

  Yüksek kaliteli malzemeler ve basit ama işlevsel sistemlerin benimsenmesi, Dominoni başlıklarının ayçiçeklerinin toplanmasında değerli bir yardımcı olmasını sağlamaktadır.